*

Eesti Opel Calibra Klubi

Calibra Club Estonia
Tänane kuupäev Neljapäev Mär 28, 2024 13:07

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 40 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: Teisipäev Jaan 15, 2013 21:51 
Eemal
Külaline

Liitunud: Teisipäev Apr 13, 2010 22:06
Postitusi: 923
Asukoht: lõuna eesti
mis ma oskan öelda....loom saab ikka loomade keelest aru ja karmo saab ilmselt ainult peksust aru....sest päris selge mõistusega inimesega tegu pole kes jutust aru saaks...nagu Keir`gi ütles,et tema ei lammutanud ju oma enne kui kõik tegemiseks olemas oli ei lammutanud ka mina rohelist,sest eluolud muutusid ja ei tahtnud korraliku autot lihtsalt lõhkuda kui raha lõpuni teha polnud.....ja loomulikult on ju karmo meil rahaboss,kelle jaoks pole miski summa ulmeline....mina leian küll,et kui ma olen ladunud autosse rohkem kui ma maksin temast,siis see on selles mõttes ulmeline...aga no ma vaene väike ettevõtja ka kõigest mitte soome rahaboss :cranky: Üldjoontes olen ma nende meeste tervise juba säästnud kes mulle julgevad otse midagi näkku öelda,mitte arvuti taga kõvatada aga neid kes seda julgevad on ikka suht vähe(võid karmo omad järeldused teha)...üldjoontes hakkab mul juba karmo mölast villand saama,tegemist siiski tühipalja tatipritsijaga,kellel pole ühtegi valmis saanud asja ette näidata! Olen ma teinud nii sitasti kellegi arvates kui olen...kuid midagi on valmis siiski saadud ja silmi ükski töö siisk sita kvaliteedi pärast välja ei torgi nii,et need mehed kellel peale kodus garaazi nurgas roostetava rondi peale pihku löömise pole midagi ette näidata peaks ikka sahtli suht kinni hoidma,et see jääks ka hiljem liikuvaks elemendiks :yourock:

_________________
BOSS-mul on alati õigus ja õigust üle jäägiga....:)


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Reede Jaan 18, 2013 14:20 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Juul 11, 2007 17:23
Postitusi: 352
Asukoht: Vigala-Pärnu-Kuopio
SFI-calibra kirjutas:
mis ma oskan öelda....loom saab ikka loomade keelest aru ja karmo saab ilmselt ainult peksust aru....sest päris selge mõistusega inimesega tegu pole kes jutust aru saaks...nagu Keir`gi ütles,et tema ei lammutanud ju oma enne kui kõik tegemiseks olemas oli ei lammutanud ka mina rohelist,sest eluolud muutusid ja ei tahtnud korraliku autot lihtsalt lõhkuda kui raha lõpuni teha polnud.....ja loomulikult on ju karmo meil rahaboss,kelle jaoks pole miski summa ulmeline....mina leian küll,et kui ma olen ladunud autosse rohkem kui ma maksin temast,siis see on selles mõttes ulmeline...aga no ma vaene väike ettevõtja ka kõigest mitte soome rahaboss :cranky: Üldjoontes olen ma nende meeste tervise juba säästnud kes mulle julgevad otse midagi näkku öelda,mitte arvuti taga kõvatada aga neid kes seda julgevad on ikka suht vähe(võid karmo omad järeldused teha)...üldjoontes hakkab mul juba karmo mölast villand saama,tegemist siiski tühipalja tatipritsijaga,kellel pole ühtegi valmis saanud asja ette näidata! Olen ma teinud nii sitasti kellegi arvates kui olen...kuid midagi on valmis siiski saadud ja silmi ükski töö siisk sita kvaliteedi pärast välja ei torgi nii,et need mehed kellel peale kodus garaazi nurgas roostetava rondi peale pihku löömise pole midagi ette näidata peaks ikka sahtli suht kinni hoidma,et see jääks ka hiljem liikuvaks elemendiks :yourock:


Ohoh, täitsa lõpp ikka kui kõva vend sa oled, uskumatu lihtsalt.
Jube julge oled ka nii ähvardama hakata, mis teha kui inimene kriitikat ei kannata, aga ma ei tea ähvardused jäta endale.

Keir on enda auto juures hea töö teinud, vägagi pikaldane projekt ja korralik töö.
Mida sa enda rohelise juures nii väga siis ümber ehitasid? Midagi ju, panid V6 pidurid ette, ja mingit nipet näpet veel, jube suur töö ikka küll. ja jube suur raha ka ikka sinna alla läinud.
Minul on sinust ammu villand, ja selle pm kolme aasta jooksul mis sa siin foorumis oled olnud, sa oled ainult ohkinud teiste kallal. Olen näinud pm 6 aastat seda foorumi elu siin, ja juba on kaugelt näha kes on tõsiselt võetavad ja kas mitte, sina pole kaugeltki selline inimene kes on tõsiselt võetav.

Oma kõvad sõnad jäta endale mina su ähvardusi ei karda, siiani oled sina olnud see tatipritsija kes arvutitaga ainult teiste kallal kobiseb. Sa vaata et sinu lõust liikuvaks elemendiks jääb.

Ma arvan et SFI-ga peaksid moded midagi ette võtma, sest see postitus mis ta tegi ei ole nagu väga reeglitega kooskõlas, et minu teada nagu ähvardused pole lubatud foorumites.

_________________
+358466242489

RWD Calibra In Progress! 2JZ inside!
UK Spec MkIV Supra


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Reede Jaan 18, 2013 15:05 
Eemal
Ex-Liige
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Mär 12, 2004 14:28
Postitusi: 2720
Asukoht: Tallinn-Kohila
Teemaks on kujunenud Suud Puhtaks 2013 ning moded ei tee siin mingeid piiranguid-laske aga lõbusalt edasi :buddies:

_________________
BMW 535d e61 M-pakett 200kw+
BMW 740d e38 180kw


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Reede Jaan 18, 2013 15:07 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Juul 11, 2007 17:23
Postitusi: 352
Asukoht: Vigala-Pärnu-Kuopio
üks asi on vaidlus, teine asi on ähvardus!

_________________
+358466242489

RWD Calibra In Progress! 2JZ inside!
UK Spec MkIV Supra


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Reede Jaan 18, 2013 16:36 
Eemal
Külaline

Liitunud: Teisipäev Apr 13, 2010 22:06
Postitusi: 923
Asukoht: lõuna eesti
pussy oled karmo...teeme ühe asja selgeks....mina ei ähvarada kunagi kedagi....antud hetkel ma andsin ainult väikse soovituse parema tuleviku jaoks...:) Mina nendin ainult fakti või luban....ja kui ma midagi luban siis see saab ka nii olema....ma selline maa poiss ja harjunud sellega,et mehe sõna maksab midagi! Praegu polegi vaja veel karta,sest ma pole ju lubanud midagi :mrgreen: Pealegi sinu taolise tatipritsi jutt,kellel on kooliharidust vähem kui mu Saksa Lambakoeral ei maksa ikka mitte sittagi....loe oma udupeenet teemat driftime.ee foorumiski.....mehed kes asja jagavad on sind ammu naerualuseks teinud ja sinu taolised lohhid kiidavad aind takka,et tee teiste kiuste valmis :yourock:

_________________
BOSS-mul on alati õigus ja õigust üle jäägiga....:)


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Reede Jaan 18, 2013 18:06 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Juul 11, 2007 17:23
Postitusi: 352
Asukoht: Vigala-Pärnu-Kuopio
SFI-calibra kirjutas:
pussy oled karmo...teeme ühe asja selgeks....mina ei ähvarada kunagi kedagi....antud hetkel ma andsin ainult väikse soovituse parema tuleviku jaoks...:) Mina nendin ainult fakti või luban....ja kui ma midagi luban siis see saab ka nii olema....ma selline maa poiss ja harjunud sellega,et mehe sõna maksab midagi! Praegu polegi vaja veel karta,sest ma pole ju lubanud midagi :mrgreen: Pealegi sinu taolise tatipritsi jutt,kellel on kooliharidust vähem kui mu Saksa Lambakoeral ei maksa ikka mitte sittagi....loe oma udupeenet teemat driftime.ee foorumiski.....mehed kes asja jagavad on sind ammu naerualuseks teinud ja sinu taolised lohhid kiidavad aind takka,et tee teiste kiuste valmis :yourock:


hah, sa oled ikka väga lihtne mõistuselt, selles suhtes et sa oled tüüpiline väikefirma omanik, kellel enda arust on alati õigus ja nii peab olema. Et umbes liht inimesel ei või olla oma arvamusi sinu suguste ja sinu asjade jaoks. Neid nimetatakse tõusikuteks.
Ja ma arvan et sellepärast ei ole keegi sulle nina alla midagi ütlema tulnud kuna keegi ei viitsi sinu peale aega raisata kuna sellel pole pointi.

Mis fakti sa nendid et minu calibra on mul olnud 6 aastat ja on olemas ning areneb nii kuidas mul aega on, ja sinul on kolme aasta jooksul olnud 2 calibrat millest ühe oled maha müünud ja tagasi ostnud, ning teise müüsid maha, mis pidi tulema nii ulme kompressoriga ja juttudega relv et kõik saavad lutti. aga noh ei ole mõtet karta relva kust pauku ei tule!

ilmselgelt oled sa selline vend kes ei saa nii olla et sinu sõna peale ei jää. aga jah mis ma ikka ütlen, osta endale see tiib ära äkki tuleb turbokas ka sinna tiiva külge siis :mrgreen:

Naerualune või mitte, selles osas mul täiesti ükskõik, ei ole ma esimene kes sellised ümberehitusi teeb ja kindlasti ka mitte viimane, mina ajan enda asja edasi ja teen seda nii nagu mulle meeldib.

nii et SFI teeme selle selgeks et sina ei torgi oma nina minu asjadesse ja mina ammugi ei viitsi sinu asjadega tegeleda. Nii vast lihtsam.

Päikest teile sinna külmadesse garaazidesse :buddies:

_________________
+358466242489

RWD Calibra In Progress! 2JZ inside!
UK Spec MkIV Supra


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Reede Jaan 18, 2013 18:58 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Mai 30, 2010 21:38
Postitusi: 155
Asukoht: Kohila vald (Aespa)
SFI-calibra kirjutas:
pussy oled karmo...teeme ühe asja selgeks....mina ei ähvarada kunagi kedagi....antud hetkel ma andsin ainult väikse soovituse parema tuleviku jaoks...:) Mina nendin ainult fakti või luban....ja kui ma midagi luban siis see saab ka nii olema....ma selline maa poiss ja harjunud sellega,et mehe sõna maksab midagi! Praegu polegi vaja veel karta,sest ma pole ju lubanud midagi :mrgreen: Pealegi sinu taolise tatipritsi jutt,kellel on kooliharidust vähem kui mu Saksa Lambakoeral ei maksa ikka mitte sittagi....loe oma udupeenet teemat driftime.ee foorumiski.....mehed kes asja jagavad on sind ammu naerualuseks teinud ja sinu taolised lohhid kiidavad aind takka,et tee teiste kiuste valmis :yourock:

Sellessuhtes et mina ja teised nüüd kes on innustand heaga jne... Need lohhid??? :lol:
Sellessuhtes kui sul karmoga peretüli ei pea sa teisi sinna kaasama nagu karmo dan-i keke sinna kaasas,
olge mõistlikud ja lahendage see ikka omavahel ja ärge kaasake sinna teisi isikuid. :buddies:
Ärge pikka viha pidage :wink:

_________________
Opel Calibra 110kw DOCH '93a. Musta katusega
Müüa C20NE Calibra Varuosad!


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Laupäev Jaan 26, 2013 16:16 
Eemal
Külaline

Liitunud: Teisipäev Apr 13, 2010 22:06
Postitusi: 923
Asukoht: lõuna eesti
käisin proovisin turbokat ja otsustasin siiski mitte uuesti seda calibra orjust oma ellu võtta...lahja ikka on ja pole see mida hing ihkab....pealegi on mersu klubis enamus mõtetuid mehi paika pandud ja asjalikke kujusid rohkem....nii,et otsus langes siiski nobeda tagaveolise kasuks :mrgreen:

_________________
BOSS-mul on alati õigus ja õigust üle jäägiga....:)


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Pühapäev Mär 10, 2013 9:43 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Jaan 29, 2005 3:45
Postitusi: 336
Asukoht: Eesti. Pärnumaa.
:mygod: Megairwwwwwwww. :mygod:

Täitsa l6pp mis pull teema. Tervitusi ka sulle Dan.


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Pühapäev Mär 10, 2013 14:36 
Eemal
Ex-Liige
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Mär 12, 2004 14:28
Postitusi: 2720
Asukoht: Tallinn-Kohila
valhalla kirjutas:
:mygod: Megairwwwwwwww. :mygod:

Täitsa l6pp mis pull teema. Tervitusi ka sulle Dan.

Oi tänks kadunud hing,kuda elu läheb? :D

_________________
BMW 535d e61 M-pakett 200kw+
BMW 740d e38 180kw


Ãœles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 40 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 9 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
et 3.0.11