*

Eesti Opel Calibra Klubi

Calibra Club Estonia
Tänane kuupäev Reede Apr 19, 2024 14:29

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 6 postitust ] 
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: Pühapäev Aug 19, 2012 2:25 
Eemal
Külaline

Liitunud: Esmaspäev Mär 12, 2012 12:13
Postitusi: 5
tervist, kuna ei ole eriline teadlane hetkel caili alal siis palun vabandust kui millegiga ämbrisse astun aga igastahes
sai soetatud endale 93.a 85kw kollane cali, kere muidu korralik aga tagumised tiiva ääred vajaks tegemist.
tegelikul sooviks ideid mis selle autoga teha endal mitmeid plaane peast läbikäind aga mis teie soovitaksite teha kas säilitada orginaalina või
hakkata otsima spoilasid ja asju külge , kuna 85 kw ei ole just eriline "püss" siis oleks plaan ka mootoriga midagi ettevõtta , kas vahetada vähe parema vastu või teha sellest midagi
igasugused ideed ja pakkumised oodatud


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: uustulnuk
PostitusPostitatud: Pühapäev Aug 19, 2012 11:29 
Isiklikult soovitan teha Zender'i või Irmscher'i tehasetuuninguga Calibra. Eestis sellist kombinatsiooni kohtab vähe, kahjuks on enamus nn. Läti tuuning. Mingi osa bodykit-st on ka siin foorumis pakkumisel (vt. SIIA). Loomulikult enne seda tuleks kere täielikult korda teha, siis säilib selle ümberehitamise mõttekus. Ning mootori osas - osta endale kas V6 või C20LET mootor kõrvale, et sellele kapitaal remont teha. Loomulikult käib sinna juurde ka nelikvedu. Ja siis ühel päeval lao see kõik kokku ning ongi Sul üks kena ja kiire Calibra. (P.S! Ära unusta nahksisu ja kõiki teisi võimalikke lisavarustuse elemente :wink:)

Pilt

Pilt

Aga kui tahad vähegi reaalsemat plaani - tee oma C20NE-le kapitaalremont ning tee kere täielikult korda. Ning siis hakka vaikselt sebima lisavarustust - kompuuter, nahksisu jm.


Ãœles
  
 
PostitusPostitatud: Pühapäev Aug 19, 2012 23:50 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Dets 17, 2009 20:12
Postitusi: 220
Asukoht: Tartu
Alustuseks kasuta komasid, punkte ja suuri tähti.
Aga minu arvamus on see, et osta omale uus Calibra, kui tahad miskit ehitada. Mõttet on sittast saia vorpida, kui on saadaval ka saia. St osta korralik toorik. Ei ole mõttet leiutada asja, mis on juba olemas.

_________________
Astra-GSi.org


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Esmaspäev Aug 20, 2012 9:51 
Eemal
Külaline

Liitunud: Esmaspäev Mär 12, 2012 12:13
Postitusi: 5
L-a-u-r-i kirjutas:
Alustuseks kasuta komasid, punkte ja suuri tähti.
Aga minu arvamus on see, et osta omale uus Calibra, kui tahad miskit ehitada. Mõttet on sittast saia vorpida, kui on saadaval ka saia. St osta korralik toorik. Ei ole mõttet leiutada asja, mis on juba olemas.



Noh jah ,aga kui on pmst korralik auto olemas millel lahja mootor ainult , siis ma ei näe põhjust miks peaks ostma mingisuguse cali mis on juba ära tehtud ,
ükstapuha mis cali ma ostaks ma vaataks kere ikka põhjalikult üle ja lükkaks uue võõba peale , ja oma tehtud on oma tehtud ;) :idea:


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Esmaspäev Aug 20, 2012 23:46 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Dets 17, 2009 20:12
Postitusi: 220
Asukoht: Tartu
Nagu aru sain eelnevast juttust, tahaks tagatiivad vahetust, seega vaja keevitada. VB sain valesti aru.
Üle pead nagunii värvima, aga keevitatud kere pole enam kaugeltgi see, mis keevitamatta.
Mootori vahetus pole jah eriline teadus oskaja mehe käes. Kuigi samas, miks hakkata vaevama ennast uue moto otsimise, remondiga ja vahele panekuga, kui juba on sellise motoga Calibra müügis.
Sama on liavarustusega, lõpuks ostad ja otsid jne neid asju kokku, mis on mõnel autol juba peal olemas. Jällegi oma enda aeg ja vaev.
Aga huv on, siis miks mitte. Lihtsalt selline on minu arvamuse põhjendus.

_________________
Astra-GSi.org


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Teisipäev Aug 21, 2012 16:20 
Eemal
Külaline

Liitunud: Esmaspäev Mär 12, 2012 12:13
Postitusi: 5
no taga tiiva äärel on auk millest võid näpu läbi lükkata aga muidu ei ole hull, kere täitsa vinks vonks :wink:


Ãœles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 6 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 12 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
et 3.0.11