*

Eesti Opel Calibra Klubi

Calibra Club Estonia
Tänane kuupäev Neljapäev Apr 18, 2024 23:28

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 16 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Suud puhtaks 2012
PostitusPostitatud: Kolmapäev Juun 27, 2012 18:50 
raxxx18 kirjutas:
Muide väga kena calips on minumeelest

OT:

Karmo jaoks on kõik mis keegi kirjutab mõtetu mull.

Mine parem kuskile koju teki alla ja mõtle natukene järele kui siin igaühega kaagutama tuleb.

Jube kolmas postitus või teine kus ma näen, et sa lambist keksid siin.


Jube netihiiro oled küll, tegelikult oled raudselt mingi friik pask tont, mängib arvutimänge ja mõtleb, et 1 kohtki kus saab lahe olla.

Ei saa. Mine arene või võta endaga midagi ette eks.?
Ma vägivalda ei salli, kuid veel vähem sallin lollust. Kas Sa ise ei saa aru, et Su jutt on üsnagi rumal?

Mis on Karmo virtuaalse sõimamise eesmärk? Teiste silmis pindu näed aga enda silmis palki ei näe?

Mees tuleb siia foorumisse ja hakkab tühja koha pealt "tolmu üles keerutama". Ma mõistan, et Sa oled parajalt noor, kuid samas leian, et peaksid olema piisavas vanuses, et adekvaatset juttu rääkida. Enne kui hakkad teistele miskit soovitama, mõtle enda peale. Ma leian, et pigem oled Sina see kes peaks "aja maha võtma" ning väheke oma sõnavõtte analüüsima.

Ja kui nüüd leiad, et ka mina olen "netikangelane", siis võime kokku leppida aja ning koha, mil saad seda mulle päriselus ütlema tulla. Ning kui päriselus ka sellist lollust ning sõimu Sinu suust tuleb.. Ma vägivalda ei salli, kuid veel vähem sallin lollust.

P.S! Siinkohal tuleb suud puhtaks rääkida avalikult, sest PS-i kaudu on see jutt Sulle nagu hane selga vesi. Ning teiste autoteemasid ma ei taha teemavälise jutuga täita.


Ãœles
  
 
 Teema pealkiri: Re: Suud puhtaks 2012
PostitusPostitatud: Kolmapäev Juun 27, 2012 19:03 
Eemal
Ex-Liige
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Mär 12, 2004 14:28
Postitusi: 2720
Asukoht: Tallinn-Kohila
Kogu möla ja muu palun nüüd siia teemasse kirjutada.

_________________
BMW 535d e61 M-pakett 200kw+
BMW 740d e38 180kw


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Suud puhtaks 2012
PostitusPostitatud: Kolmapäev Juun 27, 2012 23:57 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Juul 11, 2007 17:23
Postitusi: 352
Asukoht: Vigala-Pärnu-Kuopio
Sama siin pool, ka minuga võid aja ja koha kokku leppida, isiklikult olen väga huvitatud kokku saamisest, ennekõike tahaks näha milline sa välja näed.

Calibraclub.ee foorum on korralik koht, aga ma ei salli kui tulevad SR-i foorumist siia mingised tondid ja üritavad seda foorumit samasuguseks muuta. Vot see minule ei istu.

Tean ka et sul oli SR-i foorumis sama teema üleval(see rootsist auto toomine), ja seal ka väga normaalset teksti polnud ajanud.

Minu virtuaalne sõimamine, hmm, ma ei leia et olen kellelgi liiga teinud. Pigem tuleks mõelda mida ja kuidas psotitad, ning mis teema teed.
Alustaks juba teema pealkirjast, mis nagu ei ole väga korrektselt sul kuidagi välja kukkunud, pm mitte ükski.
Ja siis need postitused, võrdle neid teiste postitustega, siis saad aru vahet, muidugi jälgi ka postituse mõtteid, mida sinu postitustes nagu väga tihti pole.

Kui netihiiro tähendab seda et ma postitan siis kui mul midagi öelda on, siis okei, olen netihiiro. ja veelvähem ma nimetaks seda lambi keksimiseks.

Sa meenutad mulle ühte kasutajat nimega sass248.

Õnneks on SFI natuke end tagasi tõmmanud, kuigi tema käitumine on üldjuhul samasugune, kuigi viimasel ajal on normaalsemaks muutunud.

_________________
+358466242489

RWD Calibra In Progress! 2JZ inside!
UK Spec MkIV Supra


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Suud puhtaks 2012
PostitusPostitatud: Neljapäev Juun 28, 2012 0:38 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Dets 17, 2009 20:12
Postitusi: 220
Asukoht: Tartu
Ja kogu see teema siin on põhjuseks, miks ma ei tee enda autost avaliku foorumisse kunagi teemat.

_________________
Astra-GSi.org


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Suud puhtaks 2012
PostitusPostitatud: Neljapäev Juun 28, 2012 0:53 
Eemal
Calibra klubi liige | Administraator
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Juun 21, 2006 16:29
Postitusi: 1197
Asukoht: Kohila vald / Tallinn
Siin teemas juba eelnevalt natsa juttu - viewtopic.php?f=1&t=13902

Lihtsalt olge üksteise suhtes sallivamad! Igaüks ei saa kõigi meele järgi olla, seega pole vaja kohe talle ära panna. Võtke rahulikumalt, oma arvamust võib alati viisakalt avaldada. Samamoodi on lood kriitikaga, see on edasiviiv jõud, igaüks avaldab oma arvamust. Ega kõike ei pea ju kuulda võtma. Samuti pole vaja ärplema, ülbitsema hakata. Tihti mõjub viisakas nõuanne palju paremini..

_________________
wtf # 21 !


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Suud puhtaks 2012
PostitusPostitatud: Neljapäev Juun 28, 2012 11:12 
Eemal
Külaline

Liitunud: Teisipäev Apr 13, 2010 22:06
Postitusi: 923
Asukoht: lõuna eesti
selles suhtes,et keke juures oli ikka tööd oma jagu nii nagu ma juba tookord arvasin ja saidki välja vahetatud asjad,millel rooste valtsi vahel!!! põhjaski said mõned augud keevitust....aga see selleks...iga vana auto tahab tegemist....üldjoontes arvestades auto vanust oli keke suht ok.... :buddies: selle jutuga tahan jõuda selleni,et olen vast paar asja ilusaks ka teinud ja mitte pooleli jätnud liikumatuna(oma ei tahagi üle laadima selle pärast hakata,sest ei näe praegu asjade lõpetamiseks vajalike ressursse) suure suuga karmo omas ka ägedat 4 vedust SFI motoga calit...aga nüüd...mingi lõhki lõigutud küna,mis tõenäoliselt läheb lõpuks vana rauda,sest põlve otsas ei saa ikka niimodi kahte autot kokku aretada,hakkab nagu vigane peni tee peal viltu jooksma!Järgmine suure suuga targutis on oliver...ise ei julge oma autost teematki teha,nii kõva mees on...teisi küll kritiseerib ja haugub aga oma asjadega tegeleb teki all :mrgreen: NB! oliver...ise ka mõtlesid,kui autode nimistud kirjutasid mu teemasse,mida sinu teada olev kiire esi vedune calibra võitnud on ve....S2 ja S6 ja mida veel...ilmselt pidid nad siis tagurpidi sõitma,sest vahet pole kui hea see cali moto saab,kui saa koha peal tühja paned ja liikuma ei saa,siis pole sellest kasu ja audi vanad 2,2 turbod astuvad ikka suht hästi ja 4 vedu garanteerib kiire stardi...olen ise ühe sellise turbokaga võidu ajanud oma slk-ga kunagi...läks ikka päris normilt vana auto kohta aga mingi 210 juures sai magus minek otsa,kus SLK talle taga tulesid näitas :twisted: nii,et neiukesed kellele miski hinge ei mahu ja suu kinni ei seisa võiksite veits tagasi küll tõmmata aga sellel vaatamata on mul täiesti pohhui mis te arvata minust või mu autost...lihtsalt hülge möla hoidke endale,mitte ärge kirjutage teemasse...asjakohane kriitika on alati teretulnud,nagu Keirgi ütles,siis on see edasi viiv jõud :worship:

_________________
BOSS-mul on alati õigus ja õigust üle jäägiga....:)


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Suud puhtaks 2012
PostitusPostitatud: Neljapäev Juun 28, 2012 16:47 
Eemal
Külaline

Liitunud: Neljapäev Jaan 30, 2003 12:54
Postitusi: 948
Asukoht: Tallinn
Pealkiri sobib mulle
Suud puhtaks 2012

mulle meeldivad inimesed kes teevad ja teavad
siit võib igaüks omad järeldused teha
inimesed kes kunagi üldse calibrat ehitanud on on teinud seda endale ja ise
siia pole neist autodest keegi teemat teinud kuna ei näinud mõtet ka nemad (sam, marko, tõnuri, nokia jt)
postitused mille teen on enamasti kas tehnilise abi saamiseks või andmiseks
viimasel ajal olen emotsionaalsemaks muutunud aga ühtlasi ka kõvasti tagasi hoidnud

mölisemise ja kasutu jutu ajamise kohta niipalju et mõnel kasutajal on postitusi aastaga samapalju kui mul u10nega
10aastaga on tekkinud calibraid ja kadunud calibraid - tühja jutu mehi on tulnud ja läinud
kriitika on hea kui ta on konstruktiivne - niisama möla pole kunagi edasiviiv jõud
kui pisike paus kus me SFIl võimaldasime 2 nädalat foorumist puhata ei ole ilmselt mõju avaldanud - ega siis vist ei ole mõtet korrata
püüan edaspidi moka maas hoida - võibolla 10ne aasta pärast on teiega juba midagi/millestki rääkida

edaspidi küsige ikka nõu ja vastan ka nii nagu oskan kuid PS vahendusel - eks kui mul muresid rõõme jagada, siis saadan samuti PSi
tähistades ühtlasi oma viimase e 951 postituse täitumist
kellel rõõm/kellel kahju

vahest on nii et rumaluse vastu ei saagi
ilusat suve ja puhake kenasti sest sügisest on jälle vaja autoga tegelema hakata - suvel ju sõidetakse :)

Päikest
oliver

over and out


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Suud puhtaks 2012
PostitusPostitatud: Neljapäev Juun 28, 2012 18:38 
Eemal
Külaline

Liitunud: Teisipäev Apr 13, 2010 22:06
Postitusi: 923
Asukoht: lõuna eesti
tõnuri on tõesti kõva ehitaja...läks nagu pressi alla tema äge projekt,mille küllest ta ;piip; juppe müüs :cranky: jutuga,et kõik üli korralik ja hea

_________________
BOSS-mul on alati õigus ja õigust üle jäägiga....:)


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Suud puhtaks 2012
PostitusPostitatud: Reede Juun 29, 2012 0:09 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Juul 11, 2007 17:23
Postitusi: 352
Asukoht: Vigala-Pärnu-Kuopio
Huvitav millised need paar asja on, mingin närune SLK mida ei suutnud taltsutada ja kortsu keerasid( tõesti väga ilus tegu), See sinine käkerdis mis sul oli, ei tea nüüd ikka, rehvidel kirjad valgeks värvida, suht nagu osside teema, läikivad kleebised, no ma ei tea, ei ole kohe üldse ilus, ja viimane calibra hmm, teine velg alla ja V6 pidurid teevad asja ilusaks, no ei tea ikka.

Hetkel võib keke värv ilus olla, vaataks seda natukese aja pärast.

Mis puutub minu autosse, siis ei ole ta mingine vigane peni ega ei roosteta ka kuskil võsaääres. Oli nelikvedu siis oli, Hetkel täiesti tagaveoline juba, ja pole kuskilt kõver ega midagi. keevised tarvis veel viimistleda, siit seal keevitada. Ega see ei tähenda et sul pole mõistust ja käsi millega ehitada et seda teistel pole.

Minu masin seisab selle pärast hetkel et viibin heal juhul kolme kuu jooksul nädala eestis, ning tänu sellel pole aega ehitada, ja sinusuguseid ülikõvasid tegijaid ei usalda.

Mis puutub teistesse ehitajatesse nt Tõnuri ja Oliver, siis on asi nii et nemad ei pea mingit teemat tegema selleks et neid teatakse, sinusugust inimese muljet jätvat inimest ei tea keegi, keegi ei räägi sinust, aga teistest räägitakse, olgu siis halba või head, aga nad on tegijad juba ja oma nime teinud.

Heal juhul teatakse sind kui foorumis jõlkuvat kõva m**niga debiili.

ja TÕnuri auto ei tohiks veel kuskile läinud olla. peaks siiani veel alles olema. Ja temal tõmbas kriipsu peale projektile väike laps ja pere ning ka aja puudus.

Aga noh, lõppude lõpuks olen nõus Oliveriga, tõesti rumaluse vastu ei saa, Eriti mis puudutab SFI-d, sest näha on et seda venda parandab ainult haud.

_________________
+358466242489

RWD Calibra In Progress! 2JZ inside!
UK Spec MkIV Supra


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Suud puhtaks 2012
PostitusPostitatud: Reede Juun 29, 2012 14:50 
Eemal
Külaline

Liitunud: Teisipäev Apr 13, 2010 22:06
Postitusi: 923
Asukoht: lõuna eesti
jutt on sul hea aga jalavarjud on kehvad :mrgreen:

_________________
BOSS-mul on alati õigus ja õigust üle jäägiga....:)


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Suud puhtaks 2012
PostitusPostitatud: Reede Juun 29, 2012 14:52 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Mai 14, 2012 19:03
Postitusi: 155
Asukoht: Kohila vald/Tallinn
Minu puhul on asi selles, et kui te seda teemat loete kus karmo niimoodi sõna hakkas võtma, siis see on täiesti lambi koha pealt, poleks olnud isegi mitte põhjuks mingiks ärplemiseks.

Aga kui ta tunneb ennast nii paremini siis palju õnne.

Ja wtf väga õigesti öeldud, võiks tõesti valida mida ikka ütlema hakkad, saad ka rahulikult rääkida asju selgeks, mitte nagu karmo siin kukkus kohe niimoodi hüppama, et vähe pole.

Kriitika ka on muidugi teretulnud, aga nii, et sa kohe üle võlli hüppad on ka natukene nadi ;)


Nagu näha siis Karmo on meil väga sõnaosav vend ja kõikide asjade kohta on tal midagi öelda, aga pole mina veel näinud, et midagi positiivset oleks :)

Karmo sa oled jumal :D

_________________
Jubedad NETIHIIROD on siin mõned küll ikka ju :D :D omal pole naljakas :D ???


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Suud puhtaks 2012
PostitusPostitatud: Reede Juun 29, 2012 18:27 
Eemal
Külaline

Liitunud: Pühapäev Veebr 19, 2012 0:08
Postitusi: 33
Cali mehed peaks kokku hoidma :bang:


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Suud puhtaks 2012
PostitusPostitatud: Reede Juun 29, 2012 18:52 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Mai 14, 2012 19:03
Postitusi: 155
Asukoht: Kohila vald/Tallinn
Tuhatjalg kirjutas:
Cali mehed peaks kokku hoidma :bang:



Peaks, aga siin mõnele ei meeldi midagi täiesti tühja koha pealt hakkab kargama, aga las kargab kui tuju parem :)

Kui see talle mingit naudingut pakub, et saab nagu ´´ära panna´´ vms :D

_________________
Jubedad NETIHIIROD on siin mõned küll ikka ju :D :D omal pole naljakas :D ???


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Suud puhtaks 2012
PostitusPostitatud: Teisipäev Juul 10, 2012 22:13 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Dets 22, 2005 0:47
Postitusi: 370
Asukoht: calibraklubi.ee
:mygod: :bang:
Päikest :buddies:

_________________
Calibra 3.0 V6 RWD 1/4 miili 13,99; 0-100kmh 5,9sek ex turbo 4x4
Opel Omega b c20let AC mile 2012 244km/h - Nüüd 3.0 v6Turbo


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Suud puhtaks 2012
PostitusPostitatud: Teisipäev Juul 10, 2012 22:20 
Eemal
Ex-Liige
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Mär 12, 2004 14:28
Postitusi: 2720
Asukoht: Tallinn-Kohila
No-kia kirjutas:
:mygod: :bang:
Päikest :buddies:

Kui sul külma õlli on,siis äkki jagad-hüppaks kiirelt läbi :mrgreen:

_________________
BMW 535d e61 M-pakett 200kw+
BMW 740d e38 180kw


Ãœles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 16 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
et 3.0.11