*

Eesti Opel Calibra Klubi

Calibra Club Estonia
Tänane kuupäev Laupäev Apr 27, 2024 17:31

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]




Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 84 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: Neljapäev Nov 03, 2011 0:27 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Nov 17, 2009 19:11
Postitusi: 264
Asukoht: Pärnu
calibra17 kirjutas:
pane õiged rehvid peale ja lase ketsi :driving:

PÕLEMAAAA :D :D

_________________
kui sa oled tehasepoolt juba debiilik,siis ei aita enam aju chippimine kah


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Neljapäev Nov 03, 2011 0:31 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Juul 09, 2009 14:57
Postitusi: 615
Asukoht: Tallinn/Padise
kle õigest pole enam tolku kui se mu tuju *piip* ja ( tiivad ära näris seest + logarid putsid keeras )nii et nädal hakkas 30.10.11 .
kõik olid pees rehvid palanseerimata ja üks rehv ültse putsis mis sa mulle antsid vastukaupana
SÖÖR ÄRA VALETA NII PALJU !!!!

JUTT OLI KUI ALLA SAAN SIIS NÄDAL SÕITAN JA ÜTLEN SULLE KUNA PAKKUSID REHVE SIIS TEATSIN ET SAAN KOHE PROOVIDA KUIDAS SÕITA !!!

AGA VIBrA OLI NII SUUR ET LOGISTAB HAMmBAD VÄLJA ÜLE 70km/h sõita lihtsalt ei kannatanud .

JA SÖÖR TULE MAALE JA RÄÄGIME SIIS !!!!!


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Neljapäev Nov 03, 2011 0:45 
Eemal
Calibra klubi liige
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Juun 28, 2010 0:34
Postitusi: 383
minupoolne viga oli see et üks rehv olevalt läbi, aga allapanekul polnud viga, ta ise pani ja teine milles olen süüdi on see et mu balanci pink oli paigast ära, ta küsis peale seda jama et äkki annan teised rehvi ja olin nõus. tulin nagu ise ka talle vastu, aga noh...

_________________
Streetrace is not a crime


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Neljapäev Nov 03, 2011 0:47 
Eemal
Calibra klubi liige
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Juun 28, 2010 0:34
Postitusi: 383
ja kui sa oleks oma rehvid 10 aastapärast saanud mis siis, oleks siis aeg läinud käima:D?
sa oled ikka koomik
kõik jutud läksid lukku nädal peale tehinkut :D

_________________
Streetrace is not a crime


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Neljapäev Nov 03, 2011 0:48 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Juul 09, 2009 14:57
Postitusi: 615
Asukoht: Tallinn/Padise
Ütlesid et annad mulle teise rehvi jah aga erineva mustriga :bang: krt ma võin prügimäelt ka kas erineva mustriga rehvi alla panna :bang:

JA mul on nendest velgedest ja rehvidest kopp eest .

Tule maale ja räägime !!!!!!!


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Neljapäev Nov 03, 2011 0:50 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Juul 09, 2009 14:57
Postitusi: 615
Asukoht: Tallinn/Padise
ma ütlesin et kui alla saan ja sa pakkusid mulle rehve eelmine kolmapäev kui ma ei ekis ning ma ütlesin sulle kohe kui veljed koos rehvidega alla sain et jama on aga sind ikka vaidled vastu et OK :bang: :bang: kas sa pead mind kummipeaks w :bang:

Tule maale ja too veljed ja stange tagasi !!!!


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Neljapäev Nov 03, 2011 0:51 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Aug 30, 2009 15:25
Postitusi: 522
samuti ei saa söör nüüd sulle veljed ju aära anda kuna sinu omad ju nüüd sirged. kui ta lasi neid korda siis sa pead tooma talle nii veljed kui kah raha .
kui ei siis anna andeks aga ma müün sulle auto sa teed seda korda ma toon sulle sinu raha võttan auto ja ytlen et suured tänud et parandasid ;)

See asi kippub juba rohkem nii et sina proovid teda ylelasta . et poiss tegi asjad korda ja sa kohe oppa tasuta sirgendamine.

ja muidu ma natukene parandan sidn sest igas postis sa kirjutasid et rehvid on balanseeritud minu teada balanseeirtakse velgi . aga vb ma kah loll .

Mina arvan et sul parem leppida ja teine kord mitte teha selliseid lollusi vahetusega või siis kohe ara kontrollida.
sama hästi kui mina vahetasin velgi me koos kuttiga läksime minu autoga maantele kontrollisime ja siis tema omaga kõik olid rahul .

Siin võib veel kah nii öelda et vb tee peal sa panid kuskile sisse vilistasid kumme vms ja siis ise lõhkusid seda rehvi ja nüüd tahad lahti kergelt saada ?.

Variante on palju ja garantii kestab nii akua kui tagatulesid näha :)


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Neljapäev Nov 03, 2011 0:52 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Juul 09, 2009 14:57
Postitusi: 615
Asukoht: Tallinn/Padise
Söör kirjutas:
ja kui sa oleks oma rehvid 10 aastapärast saanud mis siis, oleks siis aeg läinud käima:D?
sa oled ikka koomik
kõik jutud läksid lukku nädal peale tehinkut :D

ma ütlesin sulle nädal peale alla panekut ja sa olid nõus !!!!!


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Neljapäev Nov 03, 2011 0:55 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Veebr 19, 2007 17:41
Postitusi: 40
Asukoht: tartu
kas te vahetasite rehve või velgi :mrgreen:


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Neljapäev Nov 03, 2011 0:55 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Aug 30, 2009 15:25
Postitusi: 522
calibra hull kirjutas:
Söör kirjutas:
ja kui sa oleks oma rehvid 10 aastapärast saanud mis siis, oleks siis aeg läinud käima:D?
sa oled ikka koomik
kõik jutud läksid lukku nädal peale tehinkut :D

ma ütlesin sulle nädal peale alla panekut ja sa olid nõus !!!!!



sa oleks võinud panna tõesti neid 10 aasta pärast ja siis Söör peab nii kaua ootama ? ju siis pidid kiiremini tegutsema :)


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Neljapäev Nov 03, 2011 0:56 
Eemal
Calibra klubi liige
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Juun 28, 2010 0:34
Postitusi: 383
calibra17 kirjutas:
kas te vahetasite rehve või velgi :mrgreen:

velgi

_________________
Streetrace is not a crime


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Neljapäev Nov 03, 2011 0:56 
Eemal
Calibra klubi liige
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Juun 28, 2010 0:34
Postitusi: 383
calibra hull kirjutas:
Söör kirjutas:
ja kui sa oleks oma rehvid 10 aastapärast saanud mis siis, oleks siis aeg läinud käima:D?
sa oled ikka koomik
kõik jutud läksid lukku nädal peale tehinkut :D

ma ütlesin sulle nädal peale alla panekut ja sa olid nõus !!!!!

no mina panin alla ja mulle sobisid:D

_________________
Streetrace is not a crime


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Neljapäev Nov 03, 2011 0:58 
Eemal
Calibra klubi liige
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Juun 28, 2010 0:34
Postitusi: 383
ja selle jamaga on lõpp mina panin sama õhtu alla, ja nädal sai läbi mingi mulle sobisid,
mu veljed on täiesti sirged ja korras, mitte nagu sinuomad:D

_________________
Streetrace is not a crime


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Neljapäev Nov 03, 2011 0:59 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Juul 09, 2009 14:57
Postitusi: 615
Asukoht: Tallinn/Padise
DCSHOES kirjutas:
samuti ei saa söör nüüd sulle veljed ju aära anda kuna sinu omad ju nüüd sirged. kui ta lasi neid korda siis sa pead tooma talle nii veljed kui kah raha .
kui ei siis anna andeks aga ma müün sulle auto sa teed seda korda ma toon sulle sinu raha võttan auto ja ytlen et suured tänud et parandasid ;)

See asi kippub juba rohkem nii et sina proovid teda ylelasta . et poiss tegi asjad korda ja sa kohe oppa tasuta sirgendamine.

ja muidu ma natukene parandan sidn sest igas postis sa kirjutasid et rehvid on balanseeritud minu teada balanseeirtakse velgi . aga vb ma kah loll .

Mina arvan et sul parem leppida ja teine kord mitte teha selliseid lollusi vahetusega või siis kohe ara kontrollida.
sama hästi kui mina vahetasin velgi me koos kuttiga läksime minu autoga maantele kontrollisime ja siis tema omaga kõik olid rahul .

Siin võib veel kah nii öelda et vb tee peal sa panid kuskile sisse vilistasid kumme vms ja siis ise lõhkusid seda rehvi ja nüüd tahad lahti kergelt saada ?.

Variante on palju ja garantii kestab nii akua kui tagatulesid näha :)



MA OLEN TALLE NÕUS SIRGENDAMISE KINNI MAKSMA !!! AGA sööri NR ON IME´LIKUD KORD ON 5 EURI SIIS ON 60 EURI NING SIIS ON 100EURI

sE VELG EI OLNUD NII PEES JA MA TEAN PALJU SE MAKSTA VÕI MAX 20 EURI MITTE ROHKEM .
üTLESIN sÖÖRILE ET KUI VELJED ALLA KEERAN SIIS NÄDAL SÕITAN JA ÜTLEN MIS ARVAN !!!!!!
ma EI TAHA TEDA KIUSATA AGA VIISAKALT SE *piiip* KEERAS MULLE SITTA EITEKS REHVID OLID PEES JA BALANSEERIMATA !!!! ( KUIGI ISE ÜTLES ET OK PÜHAPÄEVAL ÜTLESIN TALLE ET JAMA ON JA TEAM ÜTLES ET SARNIIIR :bang: :bang: )


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Neljapäev Nov 03, 2011 1:02 
Eemal
Calibra klubi liige
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Juun 28, 2010 0:34
Postitusi: 383
MA OLEN TALLE NÕUS SIRGENDAMISE KINNI MAKSMA !!! AGA sööri NR ON IME´LIKUD KORD ON 5 EURI SIIS ON 60 EURI NING SIIS ON 100EURI

sE VELG EI OLNUD NII PEES JA MA TEAN PALJU SE MAKSTA VÕI MAX 20 EURI MITTE ROHKEM .
üTLESIN sÖÖRILE ET KUI VELJED ALLA KEERAN SIIS NÄDAL SÕITAN JA ÜTLEN MIS ARVAN !!!!!!
ma EI TAHA TEDA KIUSATA AGA VIISAKALT SE *piiip* KEERAS MULLE SITTA EITEKS REHVID OLID PEES JA BALANSEERIMATA !!!! ( KUIGI ISE ÜTLES ET OK PÜHAPÄEVAL ÜTLESIN TALLE ET JAMA ON JA TEAM ÜTLES ET SARNIIIR :bang: :bang: )[/quote]

üks rehv oli pees,
ah mulle aitab hulu kusagil mujal kui siin
ise ´küsisid kas saame rehvid ära vahetada ja olin nõus, mida sa vingud nagu eit,

_________________
Streetrace is not a crime


Ãœles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 84 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 106 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
et 3.0.11