*

Eesti Opel Calibra Klubi

Calibra Club Estonia
Tänane kuupäev Neljapäev Mär 28, 2024 17:40

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]




Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 84 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: Neljapäev Nov 03, 2011 1:35 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Juul 09, 2009 14:57
Postitusi: 615
Asukoht: Tallinn/Padise
Söör kirjutas:
calibra hull kirjutas:
DCSHOES kirjutas:
DCSHOES kirjutas:
mis mõõdus rehvid on ? mul oleks üksiku 45 17 vakja kiirelt :D

ime kotte ???

KLE MUL MUUDGI TEHA KUI SELLSIT LOLLI JUTTU KUULATA!!!!!!

Selliseid asju mulle postkasti pole vaja lükkata nagu näha siis praegu imed sina ;)
aga teemaasse siis

Sa enne alla panekut kontrollisid ara
sa sõitsid pool teed ennem kui avastasid et midagi mäda
sa tuled veel nädala hiljem kah nõudma juba mitte oma velgi..

Söör värvi veljed ära pane neid alla , pane turvapoldid kah igaksjuhuks. mul on müüa kui vaja :D
ja lase aga edasi.

Sellise suhtumisega inimesi mõttetu tõtt vist oodata.. mine osta poes piima oota kuni ta halvaks läheb ja mine poodi vii tagasi ja ytles ostsin nädala tagasi seisis päikse käes ja läks halvaks ja vaatama kuhu nad sind saadavad ja mida imema.

Söör sulle aga edu ja ootab uut välimust :)



kui SÖÖr ei taha jama siis ta ei värvi neid ära ja ma või homme juba minna tema juurde ta veljed koju viia ja teised veljed ära võta kuna sul on kindasti keegi kódus kellega saan rääkida !!!!!!

KUNA ÜTLESIN SÖÖRILE SELGES EESTI KEELES ET KUI VELJED ALLA SAAN SIIS SÕIDAN NÄDALA JA SIIS ÜTLEN !!!!!JA kuna söör pakkus kohe rehve siis mõtleisn et asi lihtsam ja saab kohe kontrollida kas veljed ja rehvid korras ( AGA NAGU NÄHA EI OLNUD !!!!!)


kas sa ise siis ei saa kohe midagi aru mida sa teinud oled?
ma ju ütlesin ka sulle et kui sa ei taha neid siis lähevad müüki, mul oleks need müüdud olnud, aga noh sa tahtsid neid omale.
ei huvita enam mida sa siin räägid või ei räägi, velje teema on ammu kinni, :mygod:



KLE Söör jälle sa valetad müügi kohta pole sa midagi õelnud!!!!!

VELJE teema panin kinni kuna usaldasin sind aga näed inimene keerab sellise sitta kokku!!!

Ma ütlesin sulle Söör et ma proovin alla ja siis nädala pärast ütlen sulle kas sobivad aga esimene päev juba olid probleemid!!!!!!!!


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Neljapäev Nov 03, 2011 1:36 
Eemal
Calibra klubi liige
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Juun 28, 2010 0:34
Postitusi: 383
calibra hull kirjutas:
DCSHOES kirjutas:
sa nii avalikult ära kirjuta siis jama saab jne . see puhas ähvardamine võib lõppeda sulle kriminaal asjaga. mis praegu väga populaarne on :)

See on puhas soovitus :)



pole probleemi !!!!


oi mul tuli ju veel meelde et mul oli terve seltskond inimest uksevahel kui sa mu velgedele järgi tulid.
anna andeks et sa nii haledalt vahele jäid:D

_________________
Streetrace is not a crime


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Neljapäev Nov 03, 2011 1:37 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Aug 30, 2009 15:25
Postitusi: 522
see kes neid velgi nägi okei aga tee pilti et pärast menti viia kui mõni kavatseb neid ara viia :D see on tõestuseks :D


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Neljapäev Nov 03, 2011 1:38 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Juul 09, 2009 14:57
Postitusi: 615
Asukoht: Tallinn/Padise
Mauks kirjutas:
calibra hull kirjutas:
kui SÖÖr ei taha jama siis ta ei värvi neid ära ja ma või homme juba minna tema juurde ta veljed koju viia ja teised veljed ära võta kuna sul on kindasti keegi kódus kellega saan rääkida !!!!!!

KUNA ÜTLESIN SÖÖRILE SELGES EESTI KEELES ET KUI VELJED ALLA SAAN SIIS SÕIDAN NÄDALA JA SIIS ÜTLEN !!!!!JA kuna söör pakkus kohe rehve siis mõtleisn et asi lihtsam ja saab kohe kontrollida kas veljed ja rehvid korras ( AGA NAGU NÄHA EI OLNUD !!!!!)


1: Söör tee pildid kus sul veljed on all (soovitavalt pilt kus ka kuupäev.) seega kui need läinud siis politseisse hea pöörduda.
2: Kui need rehvid ei kõlvanud OSTA siis ise tutikad vms rehvid alla, balantseeri asjad ära ... sõida nädal aega ... ja siis postita siia uuesti mis kõver on .... kuna antud hetkel ei ole mina teemast lugenud välja et see vahetus pidi olema veljed+rehvid.
3: Nädal aega siiski kehtib tehingu päevast alates. (nt: calibra hull. vahetame autod ära vms .... ma kasutan nädalake siis vaatan kas kõlbab või ei ..... aga kasutama hakkan alles aastal 2035. ja seniajani sa võid minuomal keretööd, moto kap remondi teha jne. eks siis pärast vahetame tagasi sobib?



Kle Mauks !!!!

Kle mina ei pea mida ostama kuna sööriga oli tehing kus on rehvid velgede peal ja balanseeritud ( aag rehv oli pees ja kõik rehvid olid nsm peale visatud sinna ei olnud mingit balanseerimist !!!!!)


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Neljapäev Nov 03, 2011 1:39 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Juul 09, 2009 14:57
Postitusi: 615
Asukoht: Tallinn/Padise
DCSHOES kirjutas:
see kes neid velgi nägi okei aga tee pilti et pärast menti viia kui mõni kavatseb neid ara viia :D see on tõestuseks :D



ÄRa sa nüd seda arva et ma neid varastama lähen ma ikka ütlen kui järgi lähen :bang:

Ja sööri veljed talle tagastan !!!!!


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Neljapäev Nov 03, 2011 1:40 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Aug 30, 2009 15:25
Postitusi: 522
vahetus toimus 21.10.2011 ja täna juba 2.11.2011
juba läks kergelt üle nädala tagasi pole vahetust olnud siis on teema ju lukku .

üks värvib omad uued veljed teine aga remondid oma uued veljed või ostab vastavalt rehvid .

mina kui oleks esimsel päeval märkanud et midagi on mäda ja oleks probleem siis ma olenks kohe tagasi lendanud platsi ja vahetanud tagasi aga mis tegid sina?


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Neljapäev Nov 03, 2011 1:41 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Aug 30, 2009 15:25
Postitusi: 522
kas panna 1 rehv ja balanseerida on tõesti selline vaev et istuda siin ja teh ahuumorit siin :D ?


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Neljapäev Nov 03, 2011 1:43 
Eemal
Calibra klubi liige
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Juun 28, 2010 0:34
Postitusi: 383
ühesõnaga nagu ma siis väljaloen, on kõik asjaga kursis ja mul asjad selged, ma ei viitsi siin jama ajada, rehvi jama ei puutu siia, kuna jutt käib velgede vahetusest, mina pidasin kokkuleppest kinni ja mul läksid need nädalaga alla, pole minu asi kaua sul sellega läks, sa ei teavitanud mind ennem, pole minu viga, sa poleks neid rehve isegi see aasta sinna saanud, võta mõistus pähe

_________________
Streetrace is not a crime


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Neljapäev Nov 03, 2011 1:46 
Eemal
Calibra klubi liige
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Juun 28, 2010 0:34
Postitusi: 383
ja esimesed rehvid me pidime stange vastu vahetama:D?
kas polnud nii
veljed olid mul juba ammu all, kui sina tulid oma jutuga et kas mul sulle rehve pole pakuda:D?
too mu rehvid tagasi ja saad oma stange tagasi, aga velgi sa ei saa

_________________
Streetrace is not a crime


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Neljapäev Nov 03, 2011 1:47 
Eemal
Calibra klubi liige
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Mai 24, 2005 21:53
Postitusi: 511
Asukoht: Tallinn , Viimsi
Tundub et siin muutub see teema ikka VÄGA loruks ära nö .... koguaeg jutt 1 ja sama ringiga sealmaal kus oli ka alguses ..... pange nüüd siia siis kirja OMAPOOLSED pakkumised vms kuidas asja lahendada ..... nt. vahetus tagasi + komp velje sirgendamise eest .... või siis jääb vahetus ära ning kuidagi kompenseeritakse rehvid vms? ...... üksteise kaela mingit süüd vms ajada on ka väga mõtetu vaadata .... nii võib siin vabalt 100 lehte täis kirjutada ......

Kas tuleb leida kompromiss või jääb asi nii kuidas on hetkel ja lepitakse nö tagajärgedega (rõhutaks siiski nädala aja jutu peale) !!!!!!

_________________
Terv.
Mauks


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Neljapäev Nov 03, 2011 1:48 
Eemal
Calibra klubi liige
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Juun 28, 2010 0:34
Postitusi: 383
DCSHOES kirjutas:
kas panna 1 rehv ja balanseerida on tõesti selline vaev et istuda siin ja teh ahuumorit siin :D ?


tore õhtu on olnud vähemalt asjad saab selgeks :lol:

_________________
Streetrace is not a crime


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Neljapäev Nov 03, 2011 1:52 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Juul 09, 2009 14:57
Postitusi: 615
Asukoht: Tallinn/Padise
Mauks kirjutas:
Tundub et siin muutub see teema ikka VÄGA loruks ära nö .... koguaeg jutt 1 ja sama ringiga sealmaal kus oli ka alguses ..... pange nüüd siia siis kirja OMAPOOLSED pakkumised vms kuidas asja lahendada ..... nt. vahetus tagasi + komp velje sirgendamise eest .... või siis jääb vahetus ära ning kuidagi kompenseeritakse rehvid vms? ...... üksteise kaela mingit süüd vms ajada on ka väga mõtetu vaadata .... nii võib siin vabalt 100 lehte täis kirjutada ......

Kas tuleb leida kompromiss või jääb asi nii kuidas on hetkel ja lepitakse nö tagajärgedega (rõhutaks siiski nädala aja jutu peale) !!!!!!



Mauks ma olen sinuga nõus ma kompentseerin Söörile velje paranduse ja annan talle ta veljed ja rehvid tagadsi .

Ning kui söör nõus siis võiks edasi suhelda ps .

Kuna mul on ka juba sel´lest kopp ees !!!!!


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Neljapäev Nov 03, 2011 1:53 
Eemal
Calibra klubi liige
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Juun 28, 2010 0:34
Postitusi: 383
Mauks kirjutas:
Tundub et siin muutub see teema ikka VÄGA loruks ära nö .... koguaeg jutt 1 ja sama ringiga sealmaal kus oli ka alguses ..... pange nüüd siia siis kirja OMAPOOLSED pakkumised vms kuidas asja lahendada ..... nt. vahetus tagasi + komp velje sirgendamise eest .... või siis jääb vahetus ära ning kuidagi kompenseeritakse rehvid vms? ...... üksteise kaela mingit süüd vms ajada on ka väga mõtetu vaadata .... nii võib siin vabalt 100 lehte täis kirjutada ......

Kas tuleb leida kompromiss või jääb asi nii kuidas on hetkel ja lepitakse nö tagajärgedega (rõhutaks siiski nädala aja jutu peale) !!!!!!


nii mina pakun talle et võin teised rehvid anda ette ja mingi euri selle jama eest, värvid ja asjad velgede jaoks juba olemas

_________________
Streetrace is not a crime


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Neljapäev Nov 03, 2011 1:54 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Juul 09, 2009 14:57
Postitusi: 615
Asukoht: Tallinn/Padise
Söör kirjutas:
ja esimesed rehvid me pidime stange vastu vahetama:D?
kas polnud nii
veljed olid mul juba ammu all, kui sina tulid oma jutuga et kas mul sulle rehve pole pakuda:D?
too mu rehvid tagasi ja saad oma stange tagasi, aga velgi sa ei saa

AGA REHVID OLID BALANSEERIMATTA !!! MIDA SA ÃœTLESID ET ON TEHTUD !!!

ma TAGASI SAAD NII STANGET KUI VELGESID JA MA KOMPETSEERIN SULLE vELJE PARANDUSE !!!! KUNA OLEN NII PALJU NUSSI NÄINUD NENDE VELGEDEGA JUBA !!!!!

ma HELISATSIN SULLE PÜHAPÄEVA ÕHTUL JA SA TEAD SEDA !!!!!!


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Neljapäev Nov 03, 2011 1:57 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Aug 30, 2009 15:25
Postitusi: 522
kle

eelmine kolmapäev pakkus Söör mulle rehve mis ette sobivad ning pühapäeval sain veljed alla ning ma ütlesin Söörile et ( kui velgesid vahetasin ära siis ütlesin söörile et kui ALLA saan siis nädala sõitan ja siis anna sulle teada) kui pühapäeval rehvid alla sain siiis üks rehv oli pees ( mis selgus hiljem ja rattad balanserimata ) Söör ise ütle kui alla keerasin rattaid et kõik on balanseeritud krt mida ta valetab !!!!


nii sain ma sellist kirja. ja kuna ma olen kursis sama palju kui siin teemat lugedes ja seletades siis ma loen siin paar asja välja kogu teema peal.

et inimene vist ei saa sellest aru et tal oli kõigest nädal aega et need veljed ara proovida. seda kui kiiresti ta rehve sebiks on juba teine lugu. kui 21 käis vahetus siis 28 ta lõppes ja kõik

kui küsimus kas Söör veljed kui sa vahetasid olid rehvidega või ilma?
Sest ma nagu alaguses lugesin välja et olid, siis hiljem sa otsisid rehvid, ja siis kui said rehvid siis tuli välja et midagi on mäda:S


Ãœles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 84 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 11 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
et 3.0.11